YÖK ATLAS
Mimari Restorasyon % 100 Burslu
Mimari Restorasyon % 50 Burslu
Mimari Restorasyon % 25 Burslu
Mimari Restorasyon
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Ders Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar
Duyuru Arşivi
Ders Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar

 

Tüm öğrencilerimizin ders seçimlerinden önce aşağıdaki linklerde bulunan ders müfredatlarını ve ders içeriklerini incelemeleri gerekmektedir.

http://gsmyo.fsm.edu.tr/Guzel-Sanatlar-MYO-Programlar-Mimari-Restorasyon--Mufredat

http://gsmyo.fsm.edu.tr/Guzel-Sanatlar-MYO-Programlar-Mimari-Restorasyon--Ders-Icerikleri

http://ogrenci.fsm.edu.tr/haber/2014-2015-Egitim-Ogretim-Yili-Bahar-Yariyili-Ders-Programlari2015-02-07-17-58-09pm

II. Dönem Derslerini alacak olan öğrencilerimiz için seçmeli derslerden sadece birini almaları dönem AKTS’si doldurmaları için yeterlidir.

IV. Dönem Derslerini alacak olan öğrencilerimizinden, Güz döneminde Ahşap Atölyesini seçen öğrencilerin Bahar Döneminde Alçı Atölyesini; Güz Döneminde Alçı Atölyesini seçen öğrencilerin Bahar Döneminde Ahşap Atölyesini seçmesi gerekmektedir.

IV. Dönem sonunda öğrencilerimizin mezun olabilmeleri için (4 dönem içinde) tüm zorunlu dersleri almış ve başarmış olmaları ve 120 AKTS’yi doldurmaları gerekmektedir.

EKLE - ÇIKAR HAFTASINI BEKLEMEDEN Öğrenci ders kaydını yapıp sonuçlandırdıktan sonra sonuçlandırma işlemini danışmana gerek kalmadan öğrencinin kendisi kaldırabilecektir. Fakat danışman onayladıktan sonra onaylanmış olan derslerin üzerinde değişiklik yapamayacaktır. 

Otomasyondan hangi dersleri seçtiyseniz (hangi dersleri aldığınız gözüküyorsa) o derse devam etmek zorundasınız. Otomasyon sisteminizde seçili gözükmeyen bir derse/atölyeye tüm dönem devam etmiş olsanız bile dönem sonunda not verilemez. Sistemde seçili gözüken ama girmediğiniz dersten de devamsızlıktan kalmış durumuna düşebilirsiniz. Öğrencilerimizin gerekli dikkati göstermelerini rica ederiz.
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi